Poznejte výhody univerzálních dětských bruslí 2v1

Od jara do podzimu slouží jako kolečkové a v zimě se promění na lední. Řeč je o univerzálních dětských bruslích, praktické sportovní potřebě typu 2v1.

Tyto brusle jsou pro letní verzi vybaveny kolečky a pro zimní ocelovým nožem. Disponují také systémem nastavení velikosti, který se snadno ovládá tlačítkem.

Dítěti tedy pořídíte jen jedny celoroční brusle na několik let, a sezónně pouze vyměňujte nůž za kolečka a naopak. Je ověřeno, že to snadno zvládnou i méně zruční uživatelé.

Při výběru bruslí 2v1 zohledněte především celkovou kvalitu a u dospělého bruslaře také nosnost, která se pohybuje mezi 70 a 100 kg.

Hlavní přednosti bruslí 2v1:

  • univerzálnost – jednoduché použití v létě i v zimě, malé nároky na skladování
  • nastavitelná velikost – praktická pro rychle rostoucí dětskou nohu
  • úspora peněz – oproti nákupu inline a ledních bruslí samostatně
  • jednoduché obouvání – dokáže to i malé dítě
  • zesílený rám pro inline bruslení – pro větší bezpečnost

Od Ježíška nebo k narozeninám!

Brusle 2v1 patří mezi sportovní potřeby, které se opravdu vyplatí. S vaším dítětem rostou, slouží mu dlouhodobě, přinášejí spoustu radosti a k tomu zlepšují jeho kondici i dovednosti. Jsou také skvělým dárkem pro dítě – kdykoliv během roku, jak potvrzují uživatelé v recenzích.

Například paní Lada uvádí: "Syn má již tyto brusle od loňska a jsme s nimi maximálně spokojeni. Pro nás je důležitá výměna nožů za kolečka. Dětem rychle roste nožička, proto jsou tyto brusle ideální. Z tohoto důvodu jsme letos zakoupili brusle 2v1 i dcerce. Dostane je pod stromeček, tak snad se budou líbit."