Chcete být na bruslích vidět a zaujmout?

Klasické inline brusle jsou už out! Nyní letí kolečkové brusle se svítícími kolečkami. Máme horký tip pro všechny děti!

Novinkou na trhu jsou kolečkové brusle WORKER Perleta LED - ano, LED je zkratkou pro svítící diody, které mají tyto brusle na předních kolečkách. Takto vypadají v detailu:

Kolečkové brusle WORKER Perleta LED - se svítícími kolečky

Nádhera, že? 

Brusle Perleta jsou nastavitelné, ideální pro všechny děti, kterým tak rychle rostou nohy. Koupíte je např. ve variantě velikostí 31-34. 

Mami, jaktože svítí?

Očekávejte podobné dotazy a buďte na ně připravení. Kolečka svítí vždycky, když na bruslích jedete. Nejsou potřeba žádné baterky. LED diody se rozsvítí díky vyvinuté magnetické energii získané roztočením koleček. A jelikož "ledky" moc energie nepotřebují, stačí jím energie z točících se koleček. Snadné, efektní a úžasné na pohled.

Brusle WORKER Perleta jsou vhodné pro rekreační jízdu díky dostačujícím ložiskům ABEC 5 Carbon, snadno se také nazouvají díky systému QuickLace a vypadají dobře na pohled ve fialové variantě pro každou malou bruslařku.

Pozor na letní podvečery

V létě bývá teplo ještě večer, či spíše po celodenních vedrech to láká ven v podvečerním nastupujícím chladu. A hurá na brusle, tati, mami. Pak se budou hodit svítící kolečka, v kombinaci s reflexními prvky na oblečení, chráničích a helmě bude vaše dcerka nepřehlédnutelná i v mírném šeru. 

Skvělý tip na brusle pro letní večery.